Миллион Меню - кулинарные рецепты
Форум

Во саду ли в огороде...

Раздел для живого общения на разные темы

Модераторы: MARTINA, Модераторы, Модераторы Форума

Re: Во саду ли в огороде...

Сообщение СОВА » Чт окт 23, 2014 22:57 pm

MARTINA писал(а):
НаталияЮ писал(а):На выходных синоптики обещают минус 10, а у меня не обрезаны и неукрыты розы.

Срочно обрезать и укрывать !
У нас обещают -3. Розы частично укрыла. Думала остальными заняться завтра, а тут дождь пошел. Теперь уже и не знаю-как оно будет? Одна надежда, что -3 не критично.
Ни одна мечта не дается без возможности ее осуществления .
СОВА
Муза кулинарии

Сообщение НаталияЮ » Пт окт 24, 2014 00:02 am

MARTINA писал(а):
НаталияЮ писал(а):На выходных синоптики обещают минус 10, а у меня не обрезаны и неукрыты розы.

Срочно обрезать и укрывать !

Да, но нет возможности поехать на дачу :| :cry:

СОВА писал(а):Для меня слово-толока, тоже не знакомо.

Посмотрите, что говорит википедиЯ - ru.wikipedia.org/wiki/%D2%EE%EB%EE%EA%E0

И вот ещё -
ТОЛОКА

1. Звичайно одноразова праця гуртом для швидкого виконання великої за обсягом роботи, на яку скликають сусідів, родичів, товаришів (без оплати, а за частування). [Трохим (до косарів):] Спасибі вам, люде добрі, що зібрались до мене на толоку. Чи й тепер положите весь луг, як торік? (Марко Кропивницький, V, 1959, 130); В індивідуальному будівництві [у нових селах] побутує традиційна форма взаємодопомоги — толока (Народна творчість та етнографія, 4, 1961, 87);
// Люди, скликані для такої роботи. Після того, як будинок Варчука згорів до самого підмурка, Сафрон із сім'єю переїхав жити на зиму до свого свата Созоненка. Весною кілька разів скликав толоку, відбудувався і знову зажив на старому місці (Михайло Стельмах, II, 1962, 402);
// перен. Про скупчення людей, які щось роблять. Всюди кипіла праця.. — Що це у вас така толока нині? — не втерпів таки Гриб Капелюшник з цікавості (Петро Козланюк, Мандрівники, 1946, 24).

2. у знач. присл. толокою. Спільно, гуртом (працюючи без оплати, а за частування). Та й викопав при долині Глибоку криницю. (Не сам один; толокою Йому помагати Й добрі люде приходили Криницю копати) (Тарас Шевченко, II, 1953, 257); Андрій був трохи лінивий, робив тілько те, що непремінно [неодмінно] вже треба: сіяти, косити, молотити, а більше вже — ні, тілько любив він толокою робити в кумпанії (Грицько Григоренко, Вибр., 1959, 258); — Хату доводиться ставити. Робимо це, звичайно, — «толокою», тобто всі сусіди разом (Андрій Головко, II, 1957, 501).
НаталияЮ
Мастер кулинарных шедевров

Сообщение НаталияЮ » Сб ноя 01, 2014 00:57 am

Я уже как старая бабка (хотя я и немолодая 8) ) , но лет 30 назад чеснок сажали до Покровы, сегодня 31 октября, а он у меня ещё и не посажен.
Огород у нас маленький, но дети любят молодой чеснок, вот и хочу посадить.
НаталияЮ
Мастер кулинарных шедевров

Сообщение Gannner » Ср май 15, 2019 13:35 pm

Лучшее время для посадки помидоров рассадой в открытый грунт https://agronomu.com/bok/2752-luchshee-vremya-dlya-posadki-pomidorov-rassadoy-v-otkrytyy-grunt.html даже старым бабка нужно знать;)
Изображение
Gannner
Начинающий

Пред.

Вернуться в Живое общение